Batman SES, işitemeyenlere “ses” verdi

Batman SES, işitemeyenlere “ses” verdi
Batman SES, işitemeyenlere “ses” verdi

İşitme ve Konuşma Bozuklukları Özel Eğitim Merkezine bağlı öğrenciler, Batman Park AVM’de buluştuktan sonra alışveriş merkezinin oyuncak bölümüne getirildi. Burada bulunan harika oyuncaklarla oynama şansını elde eden çocukların mutluluğu merkezin yetkililerini ve ailelerini çok sevindirdi. AVM’nin diğer alanlarını da gezen işitme engelli öğrenciler, bunda katkısı olanlara teşekkür ettiler.
Batman Ses işitme ve konuşma bozuklukları özel eğitim merkezi yetkilileri, “Engelli çocuklarımızı böyle sosyal aktivitelerle sevindirdiğimiz için çok mutlu olduk. Bu tür organizasyonları çoğaltmak çok önemlidir. İşitme ve konuşma zorluğu çeken öğrencilerimizi gezdirmek suretiyle onları mutlu kıldığımız için gurur duyduk” açıklamasında bulundu.

BİZİM PROFİL
Biz
Koşulsuz Şartsız Müşteri Memnuniyeti.
Vizyonumuz
Modern işitme ürünleri perakendeciliğinde öncelikle tüm güneydoğu anadolu da hizmetlerimizi yaygınlaştırarak aynı hizmet kalitesiyle çevre il ve ilçelere yayılma ve müşteri memnuniyetinde sektörünün lideri olmaktır.
Misyonumuz
İnsan odaklı, topluma ve çevreye duyarlı, işitme sektöründeki dünya standartlarının da üzerinde bir yaklaşımla, kullanıcıların hayatı duymalarını sağlayarak yaşam kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenmektir.
Amacımız
Daha geniş olanaklarla daha çözümleyici çabalarla işitme problemlerinin yarattığı olumsuz etkiyi en aza indirgemek.

Copyright © 2022    Batman Ses.   Tasarım "Berfudo.com"